Ons Team

We zijn een onafhankelijke specialist op het gebied van Houdbare Huisvesting bestaande uit een breed team van gespecialiseerde medewerkers die de wereld van huisvesting en hun vakgebied kennen en oog hebben voor de mens, samenwerking, duurzaamheid en innovaties. We richten ons op vijf werkvelden: onderwijs, zorg, wonen, cultuur en bedrijfshuisvesting. Onze visie daarbij is dat we de wereld te leen hebben, alles wat wij doen rondom huisvesting toekomstbestendig is zodat we het door kunnen geven aan de generaties na ons. Door wie we zijn, door de manier van werken en door te sturen op ecologische, sociale en dynamische duurzaamheid dragen we bij aan een circulaire economie.

Bart Kolste

Senior Projectmanager
b.kolste@kleissen.nl

Emiel Ooms

Projectmanager
e.ooms@kleissen.nl

Eugenie Knaap

Projectmanager Houdbare Huisvesting
e.knaap@kleissen.nl

Franc Kleissen

Bestuurder/ Eigenaar
f.kleissen@kleissen.nl

Jeroen Sloot

Kostendeskundige
j.sloot@kleissen.nl

Johan Franke

Projectmanager
j.franke@kleissen.nl

Karst Rook

Directeur/ Senior Projectadviseur
k.rook@kleissen.nl

Koen Schage

Projectleider
k.schage@kleissen.nl

Manon Veenhoven

Secretariaat
secretariaat@kleissen.nl

Marjolein Wessels

Administratie
m.wessels@kleissen.nl

Michel Vos

Projectmanager
m.vos@kleissen.nl

Miranda Geerligs

Secretariaat
secretariaat@kleissen.nl

Paul Verbeek

Senior Projectmanager
p.verbeek@kleissen.nl

Rick Brouwer

Projectcoördinator/ Tendermanager
r.brouwer@kleissen.nl

Thijs Stroot

Projectcoördinator
t.stroot@kleissen.nl

Robbert Horstman

Projectmanager
r.horstman@kleissen.nl