Ons Team

We zijn een onafhankelijke specialist op het gebied van Houdbare Huisvesting bestaande uit een breed team van gespecialiseerde medewerkers die de wereld van huisvesting en hun vakgebied kennen en oog hebben voor de mens, samenwerking, duurzaamheid en innovaties. We richten ons op vijf werkvelden: onderwijs, zorg, wonen, cultuur en bedrijfshuisvesting. Onze visie daarbij is dat we de wereld te leen hebben, alles wat wij doen rondom huisvesting toekomstbestendig is zodat we het door kunnen geven aan de generaties na ons. Door wie we zijn, door de manier van werken en door te sturen op ecologische, sociale en dynamische duurzaamheid dragen we bij aan een circulaire economie.

Emiel Ooms

Projectmanager
e.ooms@kleissen.nl

Karst Rook

Directeur/ Senior Projectadviseur
k.rook@kleissen.nl

Bart Kolste

Senior Projectmanager
b.kolste@kleissen.nl

Paul Verbeek

Senior Projectmanager
p.verbeek@kleissen.nl

Johan Franke

Projectmanager
j.franke@kleissen.nl

Robbert Horstman

Projectmanager
r.horstman@kleissen.nl

Koen Schage

Projectmanager/ Partner
k.schage@kleissen.nl

Eugenie Knaap

Projectmanager Houdbare Huisvesting
e.knaap@kleissen.nl

Marjolein Wessels

Administratie
m.wessels@kleissen.nl

Rick Brouwer

Projectcoördinator/ Tendermanager
r.brouwer@kleissen.nl

Michel Vos

Senior Projectmanager/ Partner
m.vos@kleissen.nl

Manon Veenhoven

Secretaresse
secretariaat@kleissen.nl

Jeroen Sloot

Kostendeskundige
j.sloot@kleissen.nl

Thijs Stroot

Projectcoördinator
t.stroot@kleissen.nl

Miranda Geerligs

Secretaresse
secretariaat@kleissen.nl

Thies Bruggink

Projectcoördinator
t.bruggink@kleissen.nl

Franc Kleissen

Oprichter/ Ambassadeur
f.kleissen@kleissen.nl